#43 - Zbigniew Bródka

Cześć!
Miło mi zakomunikować, że Zimowe Igrzyska Olimpijskie - PyeongChang 2018 rozpoczęte! Widzieliście wczoraj kwalifikacje z udziałem naszych skoczków? Akurat miałem świetlice, na której mogłem je oglądać. 
Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami autografem łyżwiarza, mistrza olimpijskiego z Sochi, polskiego chorążego podczas ZIO 2018 - Zbigniewa Bródki! 

Kim jest Zbigniew Bródka?
źródło: sport.pl
Zbigniew Marcin Bródka  – polski łyżwiarz szybki, mistrz olimpijski, specjalizujący się na dystansie 1500 m, olimpijczyk. Pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim (na dystansie 1500 m) oraz mistrzostwo olimpijskie na tym dystansie.
Mistrz olimpijski na dystansie 1500 metrów w 2014 roku w Soczi oraz brązowy medalista w wyścigu drużynowym razem z Janem Szymańskim oraz Konradem Niedźwiedzkim, i brązowy medalista mistrzostw świata w wyścigu drużynowym w 2013 roku w Soczi. Kilkunastokrotny mistrz Polski, zarówno na krótkim, jak i długim torze.
 źródło: wikipedia

Jak zdobyć autograf Zbigniewa Bródki?

Aby zdobyć autograf p. Zbigniewa wystarczy, wysłać list z prośbą o autograf, kopertę zwrotną (zaadresowaną na swój adres) oraz znaczek i wysłać go na poniższy adres:


Sz.P.
Zbigniew Bródka
UKS Błyskawica Domaniewice
ul. Główna 13
99-434 Domaniewice


Mam nadzieję, że wpis Wam się spodobał. Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów w Korei Południowej! Jak myślicie, zgarniemy jutro jakiś medal?
Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

#29 - Dymitr Błaszczyk "Sprawdzam Jak"

#50 - Reprezentacja Portugalii w Piłce Nożnej Mężczyzn

#52 - Mateusz Morawiecki