#19 - Anita Włodarczyk

Cześć!
Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami moim z pierwszych autografów, a konkretniej - Anity Włodarczyk!


Kim jest Anita Włodarczyk?
źródło: sport.interia.pl
Anita Włodarczyk  polska lekkoatletka, dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, trzykrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem.
Podczas zwycięskich mistrzostw świata w Berlinie w sierpniu 2009, wynikiem 77,96 ustanowiła rekord świata. W czerwcu 2010   r. poprawiła ten wynik uzyskując rezultat 78,30. 31 sierpnia 2014 r. w Berlinie po raz trzeci poprawiła rekord świata, uzyskując 79,58 m.
1 sierpnia 2015 została pierwszą kobietą w tej konkurencji, która przekroczyła 80 m, uzyskując wynik 81,08 m. 15 sierpnia 2016 roku na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro ponownie pobiła rekord świata w rzucie młotem z wynikiem 82,29 m, który przetrwał jedynie przez 13 dni. Został poprawiony przez nią samą 28 sierpnia 2016 roku na Memoriale Kamili Skolimowskiej w Warszawie i obecnie wynosi 82,98 m.
źródło: Wikipedia

Jak otrzymać autograf?

Aby otrzymać autograf od p. Anity, wystarczy wysłać list z prośbą o autograf oraz kopertę zwrotną (zaadresowaną do siebie) wraz ze znaczkiem na poniższy adres:

Anita Włodarczyk

RKS SKRA Warszawa

ul. Wawelska 5

02-034 Warszawa


Podkreśliłem fragment z Wikipedii "W czerwcu 2010r ...", aby podkreślić kiedy autograf został zdobyty. Jeżeli napotkacie jakiś problem w zdobyciu autografu, możecie się ze mną skontaktować poprzez e-maila, bądź przez FANPAGE.
Jeszcze taka mała informacja: Chciałbym oficjalnie poinformować, iż zbliżamy się do 3 tysięcy wyświetleń! Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej wspólnej przygody. Planuje mały konkurs na 5 tys., jeżeli popieracie ten pomysł, wyraźcie się zaangażowaniem w komentarzach na profilu na Facebook'u - FANPAGE.

Mam nadzieję, że wpis Wam się spodobał! 
Pozdrawiam,
Michał

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

#29 - Dymitr Błaszczyk "Sprawdzam Jak"

#50 - Reprezentacja Portugalii w Piłce Nożnej Mężczyzn

#52 - Mateusz Morawiecki